מחשבון משכנתא - בדקו האם אתם זכאים ומהו ההחזר הצפוי

לנוחיותכם, ריכזתי עבורכם 2 מחשבוני משכנתא : האחד הינו מחשבון זכאות למשכנתא מועדפת והשני, מחשבון משכנתא להחזר מוערך.

חשוב לדעת 💡 הסכום שיתקבל במחשבון אינו סופי ומוחלט!

אני מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא כל עלות ולחסוך לכם משמעותית בהחזר החודשי.

מהו מחשבון משכנתא?

מחשבון משכנתאות הינו אמצעי עזר שמטרתו לעזור לכם להבין את העלויות הצפויות בהלוואת המשכנתא, בהתאם לנתונים שאתם מזינים. הוא מספק אפשרות להשוואה בין תוכניות משכנתא שונות, תוך שימוש בפרמטרים שונים כמו סוג המשכנתא, גובה ההלוואה, משך הזמן ושיעור הריבית. חשוב לזכור כי המחשבון מספק רק הערכה ולא נתונים מחייבים.

המחשבון כולל גם תוכניות מובנות וסטנדרטיות ("תוכניות סטנדרטיות") כפי שנקבעו על ידי בנק ישראל, וכן אופציה לבחירת תוכנית אישית ("תוכנית מותאמת אישית").

בנוסף, המחשבון מציע מידע מפורט על פקטורים נוספים שיעזרו לכם להבין את ההשפעה הכוללת של המשכנתא על התקציב שלכם לאורך זמן, כולל: גובה התשלום החודשי הראשון, התשלום החודשי המרבי הצפוי לפי תחזיות של בנק ישראל, סכום כולל של תשלומים עד לסיום ההלוואה והריבית הכוללת המשוערת.

דברים שחשוב לזכור:

  • כשל בתשלומי ההלוואה עלול לגרור חיובים בריבית פיגורים ולהוביל להליכי הוצאה לפועל.
  • קבלת ההלוואה תלויה באישור הבנק ובתנאיו.
  • המידע במחשבון אינו מהווה הצעה, אישור או התחייבות למתן הלוואה לרכישת דיור.

תנאים לקבלת המשכנתא לדירה

לקבלת אישור מהבנק למשכנתא, ישנם מספר תנאים עיקריים שככל הנראה יתבקשו מכם לעמוד בהם. תהליך זה דורש הצגת ראיות ליכולתכם הכלכלית ולהתנהלותכם הפיננסית:

  1. יכולת פיננסית: הבנק יבדוק את הכנסתכם החודשית וישווה אותה להוצאותיכם. כאשר הכנסה פנויה לאחר כל ההוצאות צריכה להיות גבוהה מסכום ההחזר החודשי של המשכנתא, ולא לעבור את רף של 40% מההכנסה הכוללת.

  2. התנהלות תקינה בחשבון: הבנק יבחן את התנהלותכם בחשבון הבנקאי. חשוב שלא יהיו פיגורים בתשלומים, צ'קים שחזרו או חובות כאלו ואחרים, מה שמעיד על יכולת לנהל חשבון באופן אחראי ומסודר.

  3. היסטוריה נקיה של הלווה: הבנק יחפש כל רישום של עיקולים או הגבלות במהלך היסטורית החשבון הבנקאי שלכם. חשוב לדעת שקיימים מקרים חריגים שבהם הבנק עשוי להתעלם מעיקולים מסוימים ולאשר את המשכנתא.

  4. הוכחת העברת הון עצמי: עליכם להציג ראיות להעברת ההון העצמי שישמש לקניית הנכס, או אסמכתא המאשרת את סכום ההון העצמי. זהו אלמנט חשוב בתהליך, שכן הוא מראה על התחייבות כלפי הרכישה ויכולת לספק חלק מהמימון ממשאבים עצמיים.

כל התנאים הללו מיועדים להבטיח את יכולתכם לעמוד בהתחייבויות הכספיות הנלוות למשכנתא ולהפחית את הסיכון הפיננסי של הבנק.

תנאים לקבלת משכנתא לדירה ראשונה

חשיבות ייעוץ משכנתא לדירה הראשונה

במסע המרגש של רכישת דירה, אחד הצעדים החשובים הוא לבחור יועץ משכנתאות מומחה ואמין.

בשוק הנדל"ן המודרני, עם מגוון רחב של בנקים ואופציות משכנתא משתנות, חיוני להבין את המסלולים והתנאים המשתנים שניתן לנצל לטובתכם. במיוחד כאשר מדובר בהשקעה כה גדולה, שעשויה להגיע לכמה מיליוני שקלים, החשיבות של לקחת את ההחלטות הנכונות היא קריטית.

יועץ משכנתאות איכותי ומנוסה יכול להוות שותף ולהוסיף ערך משמעותי בתהליך. מישהו שיעמוד לצידכם, ינהל מו"מ עבורכם וישקול את כל האופציות הקיימות כדי למצוא את המסלול הטוב ביותר בשבילכם. יועץ משכנתאות מקצועי יכול לחסוך לכם סכומים גדולים, שעשויים להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים.

המלצתי היא שלא לחתום על הסכם משכנתא לפני שיצאתם לדרך עם יועץ משכנתאות מוסמך ומנוסה. קחו את הזמן להעריך כל אופציה ולוודא שאתם מבצעים את הבחירה החכמה והמושכלת ביותר למען עתידכם הפיננסי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו - 050-3223118

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

אורי חבשוש יועץ משכנתאות
אורי חבשוש יועץ משכנתאות
6 Google ביקורות
דור ידיד
דור ידיד
2022-03-03
ממליץ בחום!! אורי הוא מקצוען אמיתי. יש לו את כל הידע והכלים שבזכותם משכנתא זה כבר לא מילה מפחידה בכלל!! תודה לך על הכל ❤️
Netanel Siton
Netanel Siton
2022-03-03
ייעוץ מקצועי ואמין , הכל בכיף ועם חיוך! תודה אורי על חיסכון של מאות אלפי שקלים! בהצלחה!
roi damari
roi damari
2022-03-03
חוויית שירות מדהימה, הכל מלווה בסבלנות לכל אורך הדרך וכמובן שחסכת לנו הרבה כסף💛💛 ממליץ בחום

לא משנה באיזה בנק אתם

שאלות נפוצות - מחשבון משכנתא

על פי לוח שפיצר, פירעון ההלוואה כולל הריבית מחושב מראש ומחולק לתשלומים שווים, כך שגובה ההחזר החודשי נשאר קבוע לאורך כל חיי ההלוואה ולא משתנה.

התמהיל תלוי במגוון רחב של משתנים. מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון על מנת לבנות תמהיל שנכון עבורכם.

מחשבון המשכנתא מהווה כלי תמיכה שמטרתו לסייע לכם בתכנון ובהבנה של ההלוואה לרכישת נכס. המחשבון מאפשר לכם לבצע סימולציות שונות, שבאמצעותן תוכלו לערוך הערכות מקדימות לעלות המשכנתא.

לשם כך, יש להזין את גובה ההלוואה שאתם מעוניינים לקחת ולבחור את משך התקופה שבמהלכה תבקשו להחזיר את ההלוואה.

חשוב להדגיש: מחשבון המשכנתא מיועד לשמש כאמצעי להדגמה ולתכנון בלבד. המחשבון מתבסס על תחזיות שונות, אשר עלולות להשתנות עם הזמן. יש להתייחס אליו כאל כלי לעזרה בתכנון ולא כמקור מידע מחייב.

אכן כן. מהניסיון שלי, ניתן להוזיל ואף בצורה משמעותית את ההחזרים החודשיים, לשפר את הריביות ולתכנן משכנתא טובה יותר עבורך.

ניתן להעביר את ההצעה שניתנה ע"י המחשבון למייל : [email protected] או לווטסאפ ואשמח לסייע 

כן, ניתן לעבור למחשבון הזכאות בלחיצה כאן. חשוב לזכור גם באם המערכת רשמה שאינכם עומדים בזכאות, אני מזמין אתכם לדבר איתי ללא עלות \ התחייבות.

עובד רק עבורכם