אודות - אורי חבשוש

עולם המשכנתאות הינו רחב, מורכב ודינאמי. לכן, הבחירה שלכם ביועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי יעשה את ההבדל בין מה שנראה טוב על הנייר, לבין מה שתשלמו מכיסכם בפועל. במילים אחרות – זו בחירה שתחסוך לכם הרבה מאוד זמן. כאב ראש וכסף.

שמי אורי חבשוש, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותעודת יועץ משכנתאות מוסמך מטעם פסגות. בין השנים 2017 – 2021 עבדתי כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות – הבנק המוביל בתחום המשכנתאות בישראל.

לאורך שנות עבודתי בבנק מזרחי-טפחות, ראיתי עשרות זוגות שיצאו מהבנק בתחושה שעשו את עסקת חייהם מבלי להבין שיכלו לחסוך כמה עשרות ולפעמים גם מאות אלפי שקלים, אם רק היו הולכים לייעוץ שיכין אותם למשא ומתן מול הבנק עם חוקים מאוד ברורים.

לקוחות שיגיעו מוכנים למשא ומתן על גובה הריבית ויתכננו נכון את התמהיל המתאים להם, יצליחו להוריד את אחוזי הריבית שישלמו יחד עם ההחזר החודשי ולחסוך מאות אלפי שקלים ברכישת הנכס.

לאחר 4 שנות עבודה בבנק החלטתי לחצות את הקווים עם כל הידע והניסיון שצברתי במשך השנים כנציג הבנק במשא ומתן מול מבקשי המשכנתאות ולעזור לזוגות ישראלים להוזיל את מחיר המשכנתא, לחסוך מאות אלפי שקלים ולהבין שחלום רכישת דירה משלכם – קרוב וזול יותר ממה שחשבתם.

לא משנה לאיזה בנק תלכו, משנה עם מי תלכו!

משכנתא לוקחים רק עם יועץ משכנתאות אובייקטיבי שעובד עבורכם ולכן בראש ובראשונה דואג לאינטרס שלכם בלבד! כחלק מתהליך לקיחת משכנתא ללקוחות שלי, אני משווה בין כל הבנקים, על מנת לתת לכם תמונת מצב מי הביא לכם את ההצעה היקרה או הזולה ביותר ולפי זה מתאים את ההצעה כך שתהיה נכונה וחכמה עבורכם. למשכנתא משתלמת צריך יועץ משכנתאות שמדבר בשפה של הבנק אני מתחייב לעשות הכל על מנת למצוא עבורכם את המשכנתא המתאימה, הזולה והטובה ביותר בשבילכם. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר לשיחת ייעוץ חינם מתי שרק תרצו.

לא משנה באיזה בנק אתם